Zamilovaná Jana Fabiánová: Partner přes seznamku, romantické zásnuby a nezvyklý prstýnek

Zamilovaná Jana Fabiánová: Partner přes seznamku, romantické zásnuby a nezvyklý prstýnek

2. 8. 2023 Vyp Od norbert007

Zpěvačka Jana Fabiánová, dcera legendární zpěvačky Nadi Urbánkové, přijela na soustředění Muže roku čerstvě zasnoubená. Na prstě se jí třpytil prstýnek se safírem a zamilovaná Jana Fabiánová zářila štěstím. Shodou okolností se zpěvačka zasnoubila v Náchodě, kde se v srpnu bude konat finále mužské krásy a sympatií.

„Můj partner Petr byl jako kluk na škole v přírodě na Jiráskově chatě nedaleko Náchoda. Měl na to krásné vzpomínky a po 40 letech se rozhodl, že mě tam požádá o ruku. Nic jsem netušila. Poklekl a požádal, prstýnek nezapomněl, já jsem také spontánně poklekla a požádala. V tu chvíli na rozhledně nikdo nebyl, klid a výhled do krajiny, bylo to božské,“ uvedla Jana a pochlubila se krásným prstýnkem. „Nerada kupuji nové šperky. Buď mám starožitné nebo jako nyní, kámen je laboratorní safír, není těžený odněkud z dolu z Afriky, kde ho tahají děti ze země. Věřím v udržitelnost, shoduje se to s mnou filosofií v nahlížení na svět,“ usmívala se Jana.

Svého snoubence poznala Jana přes seznamku. Žijí spolu, mají ve střídavé péči partnerovy dvě děti a po zásnubách plánují i svatbu. Jana tvrdí, že to, že Petr je ten pravý, poznala hned na prvním rande.

„Já už jsem se párkrát v životě spálila a také jsem viděla, jak se pálí moje maminka. Ale když jsme šli na první rande, kdy jsme ho opravdu viděla poprvé, všechno měl napsané v očích. Je to ten bezpečný partner. A také jo. Už jsme si něco vedle sebe prožili, jemu zemřela babička, byl mi oporou, když mi onemocněla a zemřela maminka,“ řekla zpěvačka.

Jana Fabiánová zazpívala koncertě na soustředění Muže roku dva hity, které původně nazpívané v country stylu. „Vztah k country mám mámě. Ona měla country v DNA a já to nějak podědila. Na akce Davida Novotného jedu vždycky ráda. Když vidím, jak tu soutěž povznesl, je pro mne Mužem roku právě David.“

Janu Fabiánovou, Marcelu Holanovou, Josefa Vágnera, Jana Bendiga, Annu Julii Slováčkovou, Mariana Vojtka, Báru Mottlovou, Lucii Sosnu, Míšu Pecháčkovou a další vzácné hosty pozval na koncert a módní přehlídku na soustředění Muž roku, prezident soutěže David Novotný. „Jsem rád, že se hostům ve Vile Lanna líbilo. Kluci odvedli velký kus práce. Absolvovali rétorický kurz Jana Přeučila, načerpali zkušenosti od úspěšného modela Martina Gardavského. Měl jsem radost, že se přišli podívat úspěšní finalisté z minulých ročníků. Samozřejmě děkuji sponzorům soutěže obleky Koutný, volnočasové oblečení C&A, spodní prádlo STYX z Trenýrkárny, PVZP a dalším, bez jejichž podpory by soutěž nemohla fungovat,“ uvedl David Novotný a pozval hosty na finále, které se koná 25. srpna v Náchodě.

A kdo se představí ve finále? 1. Jan Černohorský, podnikatel, 27 let, Nové Strašecí, 2. Matteo Lucano, student, 23 let, Kralupy nad Vltavou, 3. Alexandros Panayi, zubní lékař, 26 let, Praha, 4. Lukáš Kupkovič, fitness trenér, 22 let, Praha, 5. Jan Koželuh, řízení projektů ve stavebnictví, 33 let, Klatovy, 6. Jan Legát, hlavní stavbyvedoucí, 33 let, Praha, 7. Rostislav Procházka, administrativní pracovní, 22 let, Znojmo, 8. Tomáš Hruška, Referent obchodního oddělení lesní techniky, 23 let, Benešov, 9. Stefanos Panayi, student, 22 let, Praha, 10. Josef Jakab, mediální poradce, 26 let, Mělník, 11. Dominik Neoral, obchodní ředitel, 32 let, Kralice na Hané, 12. František Knobloch, holistický poradce Elite Medical a student, 23 let, Hostivice