Velkolepé poháry na Staroměstském náměstí

Velkolepé poháry na Staroměstském náměstí

11. 7. 2023 Vyp Od norbert007

Zmrzlinové poháry až oči přecházejí. Řeč je o dezertní nabídce restaurace U Prince s přímým výhledem na dechberoucí Orloj. Kromě ručně dělaných výběrových dortů nabídka obsahuje velkolepé poháry, které jsou chuťově skvostné a vizuálně nápadité.

Pokud dostanete chuť na řemeslnou zmrzlinu vysoké kvality v tematicky známých provedeních, pak jistě zamiřte sem. „Jsem pyšný na naše dezerty a zmrzlinu taktéž. Děláme vše z těch nejkvalitnějších surovin a jednotlivé produkty dotahujeme k dokonalosti. Poháry jsme zvolili ve známých chutích, aby byly na první pohled zařaditelné. Nehrozí poté žádné zklamání ba naopak. Osobně bych doporučil zmrzlinový pohár Bauer cake, který je inspirován signature dezertem Bauer. Z něho vznikla i zmrzlina, kterou jinde na světě neochutnáte,“ dodává šéfcukrář Vojtěch Řehák.

Kromě zmíněného jsou v pohárové nabídce likérem opojný Baileys, dětmi i dospělými milovaný Kinder, vášnivý Cherry a mladistvý Snickers. Dále fanoušci čokolády jistě zvolí Brownies a velmi oblíbený je pohár Oreo. V neposlední řadě je nejbarevnější Unicorn. Jak název napovídá, při pohledu na tento pohár se radostně rozehřeje i to nejchladnější srdce.

Staroměstské náměstí je ikonické a žádné jiné v celé Praze nenabízí tak mystickou atmosféru. Ve spojení s kvalitním zmrzlinovým pohárem velkých rozměrů lze označit restauraci U Prince za letní destinaci, kterou nesmí nikdo vynechat.

Cena pohárů 185 Kč.

https://restauraceuprince.com