Sexy Tereza okouzlila Prahu:

Sexy Tereza okouzlila Prahu:

22. 1. 2023 Vyp Od norbert007

Teď fotí pro značku Bogner

Studuje střední zdravotnickou školu, vždycky se ale chtěla prosadit v oblasti sociálních sítích a fotomodelingu. Tereza Tulcová si teď svůj sen plní. Krásný blondýnka z Moravy doslova vtrhla do Prahy a zakázky se jí jen hrnou. Tou zatím poslední je práce pro exkluzivní značku Bogner. A samozřejmě myslí i na své fanoušky.

Tereza nedávno nafotila kolekci pro značku Bogner. Na Instagramu pak všem sledujícím nabídla 10 procent slevu. Více informací najdete zde. Je jasné, že Tereza se neuvěřitelnou rychlostí dokázala ve světe modelingu prosadit. Ten přitom není zrovna přívětivý pro nové tváře. Každá modelka si logicky hlídá, aby dostala co nejvíce zakázek a nováček to i proto nemá snadné. Ovšem existují i výjimky, což dokazuje příklad Tulcové. 

Přitom svoji první zakázku na focení měla teprve nedávno, když přišla z Moravy do Prahy. Šlo o kolekci luxusních šperků a doplňků. Chytla svoji šanci za pačesy a další nabídky na sebe nenechaly dlouho čekat. Uvidíme, jak si povede dále, našlápnuto rozhodně má. Záležet bude i na tom, zda zůstane nohama na zemi. Český showbyznys už „zkazil“ celou řadu nadějných lidí, kteří si mysleli, že už na sobě nemusejí pracovat. Podle všeho to ale nebude případ velmi cílevědomé Terezy.