Které šaty vynese moderátorka Veronika Petruchová na galavečer Českého Slavíka

Které šaty vynese moderátorka Veronika Petruchová na galavečer Českého Slavíka

22. 11. 2023 Vyp Od norbert007

Výjimečné prostředí Paláce Archa, hostilo exkluzivní focení nejnovější kolekce od renomované návrhářky Martiny Pipkové Loudové. Tato módní událost proběhla v historicky významné budově zapsané na seznam UNESCO a cíl tohoto setkání byl jednoznačný – představit, dobře nafotit a vybrat nejkrásnější šaty pro Veroniku Petruchovou na slavnostní večer Českého slavíka, který bude z backstage moderovat. Ta přizvala svého hosta – Martinu, aby jako módní návrhářka hodnotila večerní róby VIP osobností na tomto večeru.

Martina Pipková Loudová, spojila své síly s návrhářem a stylistou Lukášem Macháčkem, aby vytvořili kolekci, která kráčí na vrchol módního umění.  „Moje modely se vyznačují jedinečným designem, kvalitním materiálem a precizním zpracováním. Každý kus je pečlivě navržen s důrazem na detail“, řekla Martin Pipková Loudová, jejíž šaty oblékají známé osobnosti české scény. Na focení představila čtyři modely, které opět ukázaly, jak tato známá módní návrhářka přistupuje k módě. Cílem je zvýraznit především ženskost a rafinovanost.

S moderátorkou Veronikou Petruchovou se Martina Pipková Loudová věnovala detailnímu výběru šatů pro připravovaný galavečer. Ten bude hostit největší osobnosti české hudební scény. „Když vybíráme a navrhujeme šaty s Veronikou, můžu jí doporučit něco podle módních trendů a kontextu akce. Ale je také důležité poslouchat její názor a respektovat její styl a pohodlí. Společný výběr může vést ke skvělému vzhledu“, dodala návrhářka, která bude hodnotit večerní šaty celebrit na Českém Slavíkovi.

Focení probíhalo v Paláci Archa v úžasné atmosféře a vybírání šatů se tak neslo v uvolněném duchu. Všechny šaty byly elegantní a vybrat si jeden model pro tak prestižní večer, bylo velkou a krásnou výzvou „Šaty jsou velmi efektní. Jsou poseté kamínky od Swarovski. Každý kamínek několikrát prošel rukama návrhářky. Baví mě, jak lehce mění tón podle úhlu světla“, dodala Veronika Petruchová o svém finálním výběru šatů. Na kolekci a modely od Martiny Pipkové Loudové nahlíží velmi obdivně. „Když mi ukázala návrhy šatů na papíře, moje fantazie jela na 100%, ale přesto jsem si nedokázala úplně představit výsledek. Jsem ráda, že jsou lidi jako Martina, kteří mají tak tvořivého ducha a dokážou vymyslet něco takového“, svěřila Veronika Petruchová a pokračovala v hodnocení, jakou módu má ráda: „Miluji výstřelky a zároveň je v běžných dnech prokládám konzervativními kousky. Líbí se mně jednou být elegantní, pak šusťáky a někdy kapka bláznovství“, odhalila Veronika

Celá kolekce a modely od Martiny Pipkové Loudové slibují být vrcholem módního umění, který zaujme i na prestižní události jako je Český Slavík. Celý program mohou sledovat diváci nejen na Nově, ale i na TN Live. Představení krásných šatů Veroniky Petruchové bude již tento pátek, kdy bude probíhat udílení cen. Zazáří Veronika a převálcuje ostatní ženy ve večerních robách? Těšme se na pořádnou dávku módních skvostů a také přešlapů, kterých si jistě všimne Martina Pipková Loudová, která přinese pohled módního profesionála v řadách porotce. „Připravuji se tím, že sleduji aktuální trendy v módním průmyslu a pamatuji si předchozí vystoupení celebrit. Snažím se být pozorná k detailům a vnímat celkový dojem, abych poskytla kvalitní pohled na šaty představované celebritami“,dodala.

FB: Martina Pipková Loudová

IG: martina_pipkova_loudova

WEB: http://www.martinapipkovaloudova.cz/

Foto: Vratko Barcik a archiv Veroniky Petruchové