Chutné a bezpečné pamlsky pro psy? Zaměřte se na místo výroby a původ surovin

Chutné a bezpečné pamlsky pro psy? Zaměřte se na místo výroby a původ surovin

29. 4. 2022 Vyp Od Jakub Šach

Kdo rád nemlsá? U našich psích parťáků to pak platí dvojnásob. Jak ale poznat, které pamlsky pro naše nejvěrnější přátele jsou kvalitní a zdraví prospěšné? Odpověď tkví v původu surovin a místě jejich výroby. Nejbezpečnější volbou jsou pamlsky vyráběné v Evropské unii ze surovin pocházejících z kontrolovaných chovů. Více se o nich dočtete na www.eumadesnacks.eu.

Odměňujme s vědomím, že našim čtyřnohým parťákům dopřáváme to nejlepší. Dobroty vyráběné v EU ze surovin, které pocházejí z kontrolované zemědělské produkce, jsou nejen chutné, ale především bezpečné a zdraví prospěšné. Do této kategorie spadají také pamlsky Brit Meaty Jerky českého výrobce krmiv pro domácí mazlíčky – společnosti VAFO PRAHA. Jejich složení tvoří sušené maso (85 %), zdraví prospěšné funkční složky jako probiotika nebo kolagen i řada superpotravin. Na obalu navíc najdete pečeť „Made in EU“. Kterou výrobce deklaruje, že suroviny použité v pochoutkách odpovídají evropským standardům a šetří přírodu.

Animal welfare a udržitelnost

Maso v těchto pamlscích pochází z chovů evropských dodavatelů, kteří dbají na životní pohodu zvířat, zajišťují jim fyzickou i psychickou pohodu a život v souladu s jejich prostředím. „Našim cílem je produkce chutných pamlsků, které jsou pro pejskaře zárukou, že svého psa krmí nejen kvalitně, ale také s určitou mírou odpovědnosti vůči hospodářským zvířatům a přírodě. Koupí pamlsků vyráběných v EU navíc podporujete lokální podnikatele, jejichž produkce podléhá přísným regulím.“ vysvětluje Karolína Čápová, produktová ředitelka společnosti VAFO PRAHA.

Díky domácí výrobě necestují pamlsky přes půl světa. Tím výrobce snižuje vlastní uhlíkovou stopu způsobenou dopravou ze třetích zemí o 240 tun CO2 za rok a ušetří tak práci 12 000 stromů.

Kvalitní a bezpečné suroviny

Pamlsky ze surovin, které procházejí přísnými kontrolami Evropské unie, jsou zdravotně nezávadné z hlediska obsahu těžkých kovů, hormonů či antibiotik. Současně neobsahují umělá aditiva ani chemické látky.

„Svou vlastní výrobu si hlídáte a přesně víte, co ve složení pamlsku máte. Víte, že neobsahují nežádoucí chemii nebo suroviny neznámé kvality. Víte, že pochoutky jsou založeny primárně na mase, jako přísadu obsahují maximálně funkční komponenty a mají přirozenou barvu, přirozenou vůni a chuť masa či ryb.“ dodává k výběru vhodných pamlsků výživový odborník Martin Kváš.

Produktový tip

Pamlsky pro všechny psí blázny do masa

Nové pamlsky Brit Meaty Jerky potěší mlsné čenichy všech psích gurmánů! Jejich složení tvoří sušené maso (85 %), zdraví prospěšné funkční složky jako probiotika nebo kolagen i řada superpotravin. Jedná se o lahodné a výživné pochoutky, které se vyrábí v EU ze surovin pocházejících z kontrolovaných evropských chovů. Díky masité chuti a kvalitnímu složení si Brit Meaty Jerky ve Volbě spotřebitelů 2021 vysloužily ocenění Nejlepší novinka v kategorii krmiv pro psy. Vybírat můžete z 12 receptur masových filetek, penízků nebo proteinových tyčinek.

www.krmivo-brit.cz
Cena: 45 Kč