BRIT PREMIUM BY NATURE: PRVNÍ VOLBA, KDYŽ VÁM DO ŽIVOTA VSTOUPÍ KOČKA 

BRIT PREMIUM BY NATURE: PRVNÍ VOLBA, KDYŽ VÁM DO ŽIVOTA VSTOUPÍ KOČKA 

24. 2. 2022 Vyp Od Jakub Šach

Kočka je doma! A co teď? Ať už se sama zatoulala před náš práh nebo nám ji daroval soused, najednou je prostě tady a my se začínáme starat. Jenže kudy na to? V první řadě musí každý kočkou „adoptovaný“ chovatel utišit její hladové mňoukání. Zorientovat se ze dne na den v širokém sortimentu krmiv ovšem není v lidských silách, a tak často jednoduše volíme krmiva značek, které nejvíce známe. Nejznámější ovšem neznamená nejkvalitnější. Jak tedy poznat kvalitní granule? 

Kočka je masožravec. První volbou by proto vždy mělo být kvalitní krmivo, kde je maso na prvním místě. Nová krmiva Brit Premium by Nature s recepturami vystavěnými na přírodních surovinách v tomto směru spolehlivě obstojí. Jejich základ tvoří ze 40 % maso z kuřete, krůty, jehněte nebo lososa, tedy kvalitních zdrojů proteinu, které kočky přirozeně milují. Pro ještě větší chuťový požitek přidal Brit navíc omáčku z kuřecích jater, která vábí naše malé šelmy k misce. 

Složení, které prospívá zdraví 

Ideální výživa by měla být jak lahodná, tak zdraví prospěšná. V regálech proto obejděte všechny granule, které mají ve složení psaná umělá barviva a konzervanty. Místo toho sáhněte po krmivech z přírodních surovin, z nichž budou kočičky čerpat bylinky, vitamíny, minerály a prebiotika pro perfektní kondici a dostatek energie na každodenní lov hraček i vašich nohou. Volte takové receptury, které obsahují kvalitní přílohu (např. rýži) namísto sóji, kukuřice nebo pšenice. 

Granule bez barviv  

A co nám o krmivu prozradí jeho vzhled? Kvalitní granule z přírodních surovin a bez barviv poznáte také podle hnědé barvy, která nemívá vždy jeden stabilní odstín, ale barevnost se může i v rámci jednoho balení lišit. Bez přidaných barviv není totiž technologicky možné vyrobit stejný odstín u všech granulí.  

Nová krmiva Brit Premium by Nature zmíněné požadavky beze zbytku splňují. Jejich složení tvoří kromě kvalitních druhů masa ingredience jako rozmarýn, hřebíček, kurkuma nebo citrusy v sušené formě, které fungují jako přírodní antioxidanty podporující imunitu. Novinkou je hrášek, zdroj mnoha vitamínů a minerálů. Granule se také neobejdou bez taurinu pro správnou funkci srdce, očí a mozku, ani bez olejů bohatých na omega-3, které podporují krásný a lesklý kožíšek. Samozřejmostí jsou poté tolik důležité zdroje vlákniny – v tomto případě jde o jablka a sušený špenát. 

Vaší kočce na míru 

Při výběru granulí nezapomínejte, že co kočka, to originál. Máte doma kotě, nebo kočičího dospěláka? Je vaše šelma po kastraci? Žije (a loví) venku, nebo se ubytovala na vaší pohovce a svět venku za okny zcela ignoruje? Všechny tyto aspekty zohledněte při výběru krmiva a hledejte takovou recepturu, která vašemu mňoukajícímu společníkovi padne nejvíce. V sortimentu Brit Premium by Nature čeká hned osm receptur, které padnou všem kočičím individualitám.  

Produktový tip 

Brit Premium by Nature granule pro kočky 

Krmiva Brit Premium by Nature fungují jako ideální první volba pro všechny, kterým vstoupila do života kočka. Chutné a kvalitní granule nabité přírodními surovinami zajišťují našim malým šelmám kompletní výživu, na které prospívají. Základ tvoří 40 % masa, zdraví prospěšné ingredience jako rozmarýn, hřebíček nebo kurkuma, taurin i omáčka z kuřecích jater zvyšující chuťový požitek z krmení. Řada čítá celkem 8 receptur šitých na míru všem kočičím individualitám.  

Cena: od 605 Kč/8 kg 

www.krmivo-brit.cz