Valentýnské tasting menu

Valentýnské tasting menu

23. 1. 2024 Vyp Od norbert007

Restaurace La Veranda působí na pražské gastronomické scéně již více než dvacet let. Každý otevírací den hýčká své hosty během obědů či večeří. Kromě stálé nabídky je vždy připravena tabule s denními specialitami. Tím to ovšem nekončí.

Speciální příležitosti se v La Verandě také slaví. Například blížící se Valentýn zaslouží speciální tasting menu. Tým restaurace La Veranda si na den zamilovaných připravil báječné menu. To začíná welcome drinkem v podobě Crémant d´Alsace Rosé Brut. Poté následuje Řepa s brynzou, černým rybízem a kakaovými boby. Další z chodů je Raviola s ricottou, žloutkem a perigord. Následují báječné Krevety s šafránovým bisque a fenyklem. Velmi nevšedním pokrmem je Kachna s radicchio, červeným zelím a černou mrkví. Nevídaná kombinace, která neuvěřitelně chuťově povznáší. Závěr tasting menu v La Veranda patří Tartaletce s citronem, zmrzlinou a meringue.

Doslova gastronomické nebe v ústech. Pokud toužíte po výjimečném projevu náklonosti svému protějšku, vsaďte na vytříbenou klasiku v podobě La Veranda. Víte proč? Nikdy ale opravdu nikdy nezklame.

Cena menu 1995 Kč na osobu.