U Prince mají masové hody

U Prince mají masové hody

4. 1. 2024 Vyp Od norbert007

Na Staroměstském náměstí je několik významných historických budov. Jednou z nich je U Prince. Díky rodinné společnosti Bauer Hotel Group zde doslova kvete národní klenot. Budova slouží jako suterénní mezinárodně uznávaný top bar Black Angel’s, v přízemí se nachází oblíbená restaurace U Prince s krásnou zahrádkou a impozantním barem, na který navazuje venkovní bistro. Další patra vzhůru patří hotelu U Prince. Poslední podlaží patří Terase U Prince. Ikonické místo, které vyhledávají Pražané, tuzemští a zahraniční hosté. Natolik impozantní místo s tím nejkrásnějším výhledem na Staroměstské náměstí je pomyslnou třešničkou na dortu.

Když se vrátíme zpátky na úroveň kamenných dlaždic, které vedou přímo k orloji, jsme v restauraci U Prince. Zde je menu mezinárodní a každý najde to své. Za pozornost ovšem stojí nová masová nabídka. Tolik kvalitního masa od farmářů v samém centru a dostupné cenové relaci je doslova snem. Co takto Vepřová panenka v parmské šunce, Rib eye steak, Biftek z mladého býka, T-bone steak, Vepřová žebra či Grilovaná jehněčí svíčková? To vše se podává U Prince pod orlojem.

Vegetariáni si samozřejmě přijdou také na své. Ovšem milovníkům kvalitního masa srdce doslova zaplesá. Pracovní, rodinná či romantická schůzka. Vše s nádechem historického místa a prvotřídní kvality. Vítejte U Prince.

https://restauraceuprince.com

Restaurace U Prince, Staroměstské náměstí 29, Praha 1