Dominika Trelová:

Dominika Trelová:

29. 3. 2023 Vyp Od norbert007

Sexy kráska, která se stará o modelky

Modelka Dominika Trelová pracuje také jako vedoucí agentury BE Star Media Broup, která se zabývá modelingem v celosvětovém měřítku. Vychovává mladé modely a modelky, dělá pro firmy promo akce zastupuje sportovce  atd. Co ji víc baví? 

Modelkám a modelúm se agentura Dominiky stará o celkový profil na sociálních sítích, hledá pro ně zajímavé nabídky ve světě modelingu, ale třeba i ve filmové branži. Nejde přitom jen o Českou republiku, její „záběr“ je doslova po celém světě. Trelová sama samozřejmě také fotí jako modelka, například pro značku Bogner, spodní prádlo Provoque či kožichy Mariabella. „Práce mě moc baví. Je samozřejmě něco úplně jiného, když stojím před foťákem nebo když se starám o produkci apod. Oboje má ale něco do sebe, neměnila bych za žádnou cenu,“ usmívá se sympatická Dominika.

V současné době , se chystá na světovou Miss Europe. Na to ,že  jí je teprve   24 let už toho dosáhla hodně a plni si své cile ,které má v budoucim  životě opravdu megavelké. V současné době se těší na nové „pajerky“ od známého plastického chirurga Juraje Payera.