Pro nás sezóna nikdy nekončí

Pro nás sezóna nikdy nekončí

27. 10. 2023 Vyp Od norbert007

Pro mnohé cestovatele se už cestování chýlí ke konci. Jak se říká, skončila už sezóna. Léto už si své odbylo a přichází malebný podzim. Pro některé už se blíží příslib zimních radovánek a sportů.

„Pro nás sezóna nikdy nekončí.“, říká majitel půjčovny Karavanů CarbonTear Martin Zrůst. Jsou to malé karavany, pro dva a s možností stanu na střeše pro další dvě osoby.  Malé luxusní karavany o váze 750 kg vás překvapí pohodlím a funkčností. Využívat jej totiž můžete celý rok.

„Karavany půjčujeme v průběhu celého roku. Nikdy nemáme po sezóně. Samozřejmě největší nápor je přes léto, kdy je poptávka po karavanech největší, ale fungujeme celý rok a celý rok se karavany půjčují. Teď například přichází sezóna pro rybáře a dobrodruhy. Naše karavany jsou pro ně ideální. Jsou lehké a snadno ovladatelné. Stačí řidičský průkaz skupiny B. Svojí soběstačností nepotřebují kempovací přípojky, takže rybáři si ho můžou přistavit klidně u řeky nebo u moře. Má kuchyň, vyhřívání a solární panel, tudíž jsou třeba právě pro rybáře vhodným společníkem na cestování, ať už na týden do Norska nebo na víkend na Sázavu.“ Dodává Martin Zrůst.

„Karavany CarbonTear jsou navrženy i do extrémních podmínek. Takže je může využít prakticky kdokoliv a v jakoukoliv roční dobu. Půjčují si u nás karavany horolezci, co jezdí slézat hory po celé Evropě, ale i vášniví milovníci zimních sportů. Teď jsme tu měli pár skialpinistů. Půjčili si karavan na týden, ušetřili spoustu peněz za ubytování. Ráno a večer si uvařili. V karavanu jim přes noc bylo teplo. Prý jejich nejlepší dovolená v Alpách.“ dodává spokojený spolumajitel a manažer Milan Metelka.

Ke karavanům je možné zapůjčit další příslušenství jako je například stojan na 4 kola, Ski box, stojan na kajaky a další. Plynová bomba, lednice a topení je součástí každého karavanu. Zvýhodněné ceny za mimosezónní provoz jsou samozřejmostí.

Máte zájem o více informací? Navštivte www.carbontear.cz