Karavan od Carbon Tear skvělá volba

Karavan od Carbon Tear skvělá volba

27. 10. 2023 Vyp Od norbert007

Společnost Carbon Tear vznikla 2007. Její členové ji založili s předsevzetím dělat špičkové, funkční a designové minikaravany, a to se jim povedlo. Značka Carbon Tear představuje spojení luxusu a funkcionality ve světě outdooru. Tyto karavany jsou totiž ve své třídě bezkonkurenční.

Karavany od Carbon Tear lze využít celoročně, a i v těch nejnáročnějších podmínkách. Můžete s ním jet v létě do Itálie na pláž a popíjet vínko pod pergolou ale stejně tak s ním můžete jet v lednu do Norska na rybolov a přenocovat v extrémních podmínkách.

Špičkové vybavení zahrnující solární panely na topení a elektřinu, pergolu, kuchyň a venkovní sprchu zaručují komfortní cestování. Tažná oj se stabilizátorem, tlumiče a možnost postavení stanu na střeše předurčuje karavany i k těm nejnáročnějším podmínkám. Překvapí vás svojí velikostí a lehkostí zároveň. Vše je ruční výroba a jedinečný design. Zákazník, pokud chce, si může nechat udělat interiér na míru.

„ Již od mala se pohybuju kolem aut, moje společnost Zrůst Trailers vyrábí přívěsy, podvalníky a návěsy. Provádíme i servis. Takže k těmto věcem mám vztah a mám s nimi velkou zkušenost. A proto jsme se rozhodli dělat i tyhle karavany, protože jsou funkční, vyladěný a něco vydrží“ dodává s úsměvem jeden z majitelů Carbon Tear.

Karavany Carbon Tear si můžete buď jednoduše koupit, nebo nechat vyrobit na zakázku a nebo si je jednoduše můžete půjčit. Společnost Carbon Tear má totiž i půjčovnu.

„Půjčovnu jsme udělali hlavně proto, jelikož jsme chtěli, aby lidé měli možnost si naše karavany vyzkoušet. Aby viděli, tu funkčnost a ten komfort pohromadě. Jak snadno se s nimi jezdí a co všechno je s nimi možné.“ Dodává obchodní ředitel a manažer půjčovny Milan Metelka. Máte o karvany zájem. Chcete si karavan půjčit? Nic Vám v tom nebrání, můžete zde: https://www.carbontear.cz/