Arabian Adventures rozšiřuje své portfolio destinací o Maledivy

Arabian Adventures rozšiřuje své portfolio destinací o Maledivy

2. 5. 2023 Vyp Od norbert007

Dubaj, SAE, 26. dubna 2023 – Arabian Adventures, přední společnost zaměřená na destinační management (DMC) ve Spojených arabských emirátech, která je součástí skupiny Emirates, oznámila rozšíření svého portfolia destinací o Maledivy.

Partneři Arabian Adventures budou nyní moci svým zákazníkům zarezervovat cesty přímo na Maledivy s mezipřistáním v Dubaji, a to z pohodlí jednoho místa. Portfolio DMC bude zahrnovat širokou škálu prvotřídních soukromých ostrovních resortů, včetně nabídky možností pro rodiny s dětmi.

Cestování mezi rozmanitou krajinou Spojených arabských emirátů a vyhledávanými ostrovními letovisky na Maledivách je mezi cestovateli stále oblíbenější, pohodlný let z Dubaje na Maledivy zabere zhruba čtyři hodiny. Rozšířením portfolia uspokojí Arabian Adventures rostoucí poptávku obchodních partnerů, a také partnerů z luxusních konsorcií v USA a Evropě, kteří zajištují pro své klienty cesty na míru.

„Rozšíření naší nabídky destinací DMC Arabian Adventures v rámci cestování ze Spojených arabských emirátů na Maledivy je pro nás logickým krokem k uspokojení rostoucí poptávky. Maledivy byly vždy žádanou destinací ze strany našich partnerů a jejich klientů. Máme tudíž velkou radost, že jim tuto vyhledávanou destinaci můžeme nyní nově nabídnout jako součást našeho portfolia,“ uvedl Alaa AlKhatib, viceprezident pro správu destinací dnata Travel Group.

„Skupina dnata Travel Group zůstává lídrem na trhu v rámci cestování na Maledivy, a to s více než 150 tisíci rezervovanými nocemi a více než 125 napřímo nasmlouvanými letovisky mezi roky 2022 až 2023. Tuto nabídku můžeme nyní rozšířit prostřednictvím pobočky DMC. Naši partneři mají možnost využít služby našich zkušených týmů, exkluzivní ceny a další přidané doplňky, díky kterým si zákazníci našich partnerů užijí svou dovolené na Maledivách na maximum,“ dodává Alaa AlKhatib.

Vzhledem k blízkosti Spojených arabských emirátů a trvajícímu zájmu o cesty mezi oběma zeměmi, zůstávají Maledivy strategickou destinací pro B2B a B2C značky skupiny dnata Travel Group.

Více informací o rozšířeném provozu DMC Arabian Adventures a jeho pouštním safari, soukromých zájezdech a dalších zážitkových nabídek naleznete zde.