U Prince se peče cukroví

U Prince se peče cukroví

17. 11. 2023 Vyp Od norbert007

Na Staroměstkém náměstí je vyhlášený dům U Prince. Každý zná tuto ikonickou českou památku, která pod svou střechou skýtá restauraci, dech beroucí terasu, autentický luxusní hotel a světově uznávaný bar.

Rodinná firma Bauer Hotel Group, která působí v horeka segmentu centra Prahy už několik desetiletí, se stará mimo jiné o již zmíněný komplex U Prince. Právě pod touto střechou se nachází kromě prince i báječný šéfcukrář Vojtěch Řehák. Právě on jako každý rok peče cukroví v té nejvyšší kvalitě řemeslným způsobem. Není to jen obyčejné linecké nebo vanilkové rohlíčky, ale profeisonální vánoční cukroví připravované od toho nejpovolanějšího a navíc z těch nejlepších surovin. „Receptury jsou tajné. Je to mix rodinných receptů a nových technologických postupů. Jsem rád, že cukroví lidem chutná a musím konstatovat konzistenci. Moje cukroví je vláčné opravdu velmi dlouho,“ doplňuje šéfcukrář Vojtěch Řehák.

Cukroví lze objednat nyní a vyzvednutí U Prince či doprava po Praze a okolí je možná od 1. do 22.12.2023. Klidné a pohodové předvánoční přípravy všem.

Cena 1 kg – 1490 Kč