Vánoční tipy na dárky pro vaše mazlíčky

Vánoční tipy na dárky pro vaše mazlíčky

7. 11. 2023 Vyp Od norbert007

Blíží se Vánoce, sváteční čas, kdy se těšíme kromě dárků i na slavnostní jídlo. A to můžeme dopřát jak sobě, tak svým domácím mazlíčkům. Jim ale nesvědčí ani cukroví, čokoláda nebo vánočka. Jejich citlivá bříška potřebují něco speciálního. A proto vám ulehčíme výběr a naservírujeme pár tipů na pochoutky, kterými svého čtyřnohého kamaráda určitě potěšíte.

BRIT MONO PROTEIN – Česká štědrovečerní hostina I váš pes může mít slavnostní štědrovečerní večeři! Za tímto bramborovým salátem s tradičním kaprem se skrývá kompletní krmivo vhodné i pro psy s citlivým zažíváním, alergiemi a potravinovou intolerancí. Obsahuje 100 % čistý protein z kapra. Pochoutka je vyrobena ve formě jemného paté, aby chutnala i starším psům. Jde o ideální doplněk k běžně podávaným granulím.

Dopřejte svému Konzerva BRIT MONO PROTEIN – Česká štědrovečerní hostina 0,4kg 61 Kč

BRIT FUNCTIONAL SNACK – vánoční edice s krůtou Vánoční dáreček v podobě pamlsku s krůtím masem potěší každého pejska. Oblíbené doplňkové krmivo pro psy je tentokrát obohacené o sušené brusinky a skořici a pro dobré trávení jsou přidané i laktobacily. Tato lehká svačinka se hodí i jako odměna při motivačním tréninku.

Pamlsek BRIT FUNCTIONAL SNACK CHRISTMAS – vánoční edice s krůtou 0,15kg 95 Kč

BRIT CARE CAT POUCHES FILLETS IN GRAVY – vánoční box plný chutí

Tak to je kočičí vánoční dárek jak se patří! Pestrý výběr kapsiček nenechá v klidu ani velmi vybíravé kočičky. Potěší i ty s problematickým příjmem potravy. Tyto lahodné filetky ve šťávě totiž obsahují až 85 % masa, a to z lososa, kuřete, kachny a krůty. Jsou obohacené i o rakytník a lichořeřišnici, které působí preventivně proti chorobám močových cest. Bezobilné kapsičky jsou vhodné jako kompletní krmivo nebo jako doplněk ke granulím.

Kapsičky BRIT CARE CAT POUCHES FILLETS IN GRAVY – Christmas Flavour Box – 1,02kg 276 Kč

BRIT CARE CAT SNACK SUPERFRUITS SALMON – vánoční edice Zábavné pamlsky SUPERFRUITS pobaví i dospělé kočičky. Křupavé lososové ňamky jsou obohacené o rakytník, brusinky, arónii a skořici. Toto doplňkové bezobilné krmivo můžete použít i jako odměnu a díky chrastivému zvuku pamlsku si s vaší kočičkou užijete veselé společné chvíle nejen o Vánocích.

Pamlsek BRIT CARE CAT Snack Superfruits SALMON 0,1kg 35 Kč

BRIT INTERAKTIVNÍ box plný kočičích pochoutek

Potěšte svou kočku dárkem šitým na míru její mlsné tlamičce. Dárkový box Brit obsahuje výběr dobrot napříč řadou Brit Care Cat – od vzorku granulí s čerstvým masem až po pamlsky a kapsičky. A nechybí ani plyšová myška pro radost. Využít jej můžete jako dárek pod stromeček, ke kočičím narozeninám nebo jako pozornost pro ty, kdo si domů přivedli nového čtyřnohého společníka.

BRIT INTERACTIVE Box for Cats 2023 – 455 Kč

BRIT DÁRKOVÝ box pro všechny pejsky

Potěšit svého čtyřnohého mazlíčka můžete na Vánoce nebo i někdy jindy. Box je plný zdravých a chutných produktů, a to z kategorie granulí i pamlsků. A jako překvapení je připravený kroužek na hraní. Vše vyrobené z udržitelných materiálů.

BRIT Healthy & Delicious Present for Dogs 2023 – 445 Kč

CARNILOVE – Čerstvý kapr i do psích misek

Granule s chutí Vánoc? Může být! Holistická krmiva Carnilove Fresh obsahují čerstvé maso z kapra, které nejenže skvěle chutná, ale současně je ceněno také pro svůj pozitivní vliv na zdraví srdce a oběhového aparátu. Masa je v granulích Carnilove Fresh 80 %, zbylých 20 % patří lesním plodům, zelenině a bylinkám. V sortimentu značky Carnilove najdete také lahodné poloměkké kapří pamlsky a masové kapsy.

CARNILOVE Fresh Carp Trout 1,5 kg 302 Kč 12 kg 2 092 Kč CARNILOVE Carp with Black Carrot 54 Kč CARNILOVE Semi-Moist Carp with Thyme 71 Kč

CARNILOVE TRUE FRESH – přirozeně čerstvé a šťavnaté maso Psi přirozeně touží po šťavnatém kusu masa. Co jim jejich přání (nejen) na Vánoce splnit? Unikátní výrobní technologie umožnila „naplnit“ složení granulí Carnilove True Fresh z 60 % masem pouze v čerstvé formě a proměnit tak každé krmení v jedinečný chuťový zážitek. A pokud do granulí navíc přimícháte mrazem sušené pamlsky z téže řady, těžko budete hledat spokojenějšího psa, než je ten váš. Nebo snacky zabalíte pod stromeček? Úspěch zaručen v obou případech.

CARNILOVE True Fresh – Fresh Fish with Chickpeas and Apples 329 Kč 1,4kg; 799 Kč 4kg a 1699 Kč 11,4kg CARNILOVE True Fresh Freeze – Dried Snack Duck with 5 red Fruits 130 Kč

CANVIT BARF doplňkové krmivo pro psy

Jako dáreček pro starší pejsky se hodí i doplňkové krmivo se slávkou zelenoústou. Obsahuje totiž látky, které v pohybovém aparátu zvířete působí protizánětlivě. Podporuje také tvorbu a regeneraci chrupavky a kloubního mazu, udržuje klouby pohyblivé a volné a pomáhá snižovat bolestivost při kloubních onemocněních.

CANVIT BARF Green-lipped Mussels 180gr 761 Kč

Heboučká deka BRIT

A poslední tip na vánoční dárek z kategorie měkkouš, který ale určitě potěší a hlavně zahřeje!

200 x 220 cm – 599 Kč110 x 160 cm – 349 Kč