Světová vína v Praze

Světová vína v Praze

11. 4. 2024 Vyp Od norbert007

Minulý týden se slavilo ve velkém stylu. Pražský obchod  s víny LÁHVE slavil již 3 letou existenci. Popřát k úspěchu a ochutnat lahodná vína přišla řada VIP včetně sommeliérů a věhlasných vinařství  jako například vinařství  Baraque, Atlantic Wines, IWAYINY, Sv. Barbora a další.

Součástí akce bylo i typické pohoštění, hudba a speciální degustace netradičních perlivých vín PET-NAT či portugalských fortifikovaných vín.

LÁHVE:  jsou známé především kvalitou svých vín téměř z celého světa za bezkonkurenční ceny. Na své si přijdou milovníci vína napříč celým spektrem. Koupit si zde totiž můžete kvalitní vína  k večeři či posezení, ale i špičková vína k výjimečným příležitostem.

„Máme své sommeliéry, za každé víno, které zde prodáváme, ručíme. Vína opravdu vybíráme pečlivě a máme s vinaři velmi úzké a přátelské vztahy. O vínech u nás víme téměř vše, takže opravdu garantujeme stoprocentní kvalitu.“ Říká majitel obchodu s víny Nikolaj Epifanov.

„Pravidelně po celý rok pořádáme i vinné degustace, takže naši zákazníci mají možnost vína, než si je zakoupí ochutnat. Nyní budeme mít 24.4. další degustaci, tentokrát to budou biodynamická vína z vinařství Nešpor a Rajský, takže všechny srdečně zveme.“ Dodává s úsměvem sommeliérka Daniela Šimonková .

 A pokud chcete opravdu ochutnat špičková vína, doporučujeme vám vyzkoušet některou z degustací nebo se prostě do obchodu rovnou vydat. Ochotně a rádi vám tam poradí.

Více informací na www.lahve-lahve.cz