Na hudební scénu vstupuje nová tvář!

Na hudební scénu vstupuje nová tvář!

6. 5. 2024 Vyp Od norbert007

Zpěvačka Nikol Jarolímková má podporu Vašuta, Finkové, Kubelíka i mnoha dalších.

Představila nový singl, jak se vám líbí?

Jméno Nikol Jarolímková nebylo doposud na české hudební scéně příliš často slyšet, ale to se velice rychle začíná měnit a mladá talentovaná zpěvačka o sobě dává hlasitě vědět!

To, že si Nikol Jarolímková plnohodnotně zaslouží místo na české hudební scéně jednoznačně dokázala v zcela zaplněném pražském FU Music Clubu, kde představila a pokřtila svůj debutový singl a zároveň také videoklip s názvem „Další tajená“.

A nebyl to křest jen tak ledajaký. Vycházející zpěvačku na start její pěvecké kariéry totiž přišla podpořit a okouknout celá řada známých a populárních osobností českého showbusinessu. Mezi návštěvníky, kteří dorazili na křest singlu a klipu tak byli např. Jaroslav Svěcený, skupina Maxíci, Petr Vojnar, Slávek Boura, Jakub Moulis, Tomáš Gottlieb, Markéta Muzikářová ze skupiny Inflagranti, Michaela Dragounová, Kateřina Hybášková, Justin Case, Nessa Cara, Viktor Dyk a mnoho dalších.

Role kmotrů nového hudebního počinu z produkce Petra Dvořáka se pak zhostili – herec Marek Vašut, který je zároveň rodinným přítelem, zpěvačka a profesorka zpěvu Linda Finková, pod jejíž taktovkou Nikol vystudovala pražskou konzervatoř a v neposlední řadě moderátor a showman Petr Kubelík, který když slyšel Nikol zpívat na jiné akci tak se sám nabídl, že by byl rád u jejího křtu, jelikož ho svým zpěvem prý doslova uchvátila.

 „Chtěla bych zpívat o hezkých a pozitivních věcech, lidi svým zpěvem motivovat a dodávat jim pohodu do všedních dnů, protože taková jsem a tak to ze mě vychází. Myslím si, že bolesti a negace je všude kolem moc a tak bych chtěla alespoň ve svých písních být pozitivní a prostřednictvím hudby na lidi kolem působit pozitivně. Můj první singl Další tajená je sice příběh nepovedené lásky, ale i to samozřejmě patří k životu, ale slibuju, že ta příští skladba už bude pozitivní…“ říká s úsměvem sympatická a skromná brunetka.

Nikol Jarolímková je absolventkou hudební konzervatoře a zpěvu se věnuje od dětství. Jak sama říká nejraději má romantické melodie a právě takové písně by chtěla v budoucnu tvořit. Tanečním a rychlým skladbám se prý ale rozhodně nebrání. Už teď aktuálně pracuje se svým týmem na dalším singlu, který bude pro změnu v tanečním a energickém stylu.

„Chtěla bych zpívat především pro lidi, stát na pódiu a zpívat naživo! Za tím si chci jít! Nechci vydávat skladby jen na internet, ale chtěla bych opravdu zpívat lidem a předat jím mými písněmi kus sebe!“ tvrdí odhodlaně zpěvačka Nikol, která se těší a pilně připravuje na svá první vystoupení, která jí čekají už v blízké době.

V průběhu křtu písně „Další tajená“ však Nikol zazpívala také několik dalších skladeb, kterými skutečně přesvědčila přítomné hosty o svých pěveckých kvalitách a někteří si dokonce u živého zpěvu příjemně zatancovali.

Mezi pozvanými hosty se však neobjevili pouze osobnosti showbusinessu, ale poslechnout si nový singl “Další tajená” od Nikol naživo dorazil např. také prezident soudcovské Unie ČR – Libor Vávra, bývalý starosta Prahy 1 – Petr Hejma s dcerou nebo třeba výrobce pardubického perníku a držitel pardubické perníkářské tradice Pavel Janoš, který přivezl mnoho perníkových dárečků, které vyrobil přímo pro tuto příležitost a kterými obdaroval jak zpěvačku, tak její kmotry i přítomné hosty.

„Nikol se velice vyzpívala, perfektně pracuje s hlasem a vidím na ní, že skutečně maká. Do zpěvu je skutečně zapálená a moc jí přeju úspěch“ nechala se slyšet kmotra singlu Linda Finková.

Znám Nikol od mala. S jejím tátou Václavem jsme mnoholetí přátelé a pamatuji si, že už jako malá holka stále chtěla zpívat a říkala, že jednou bude zpěvačkou. Dnes tady stojí mladá a krásná dáma a startuje svojí profesionální kariéru a já jí ze srdce přeji aby se jí dařilo a aby měla štěstí na dobré lidi kolem sebe a na skvělé hity“ dodává herec a kamarád Marek Vašut, který od Nikol jako poděkování za roli kmotra obdržel velký jahodový dort, který sama přímo pro Marka vlastnoručně upekla.

S Nikol jsme se potkali na křtu nové knihy Slávka Boury kde zpívala a já jsem byl kmotrem Slávkovi knihy. Velice mne zaujmula zpěvem, ale také svojí vlastní přirozeností a slušností. Dali jsme se do řeči a zmínila se, že připravuje křest svého singlu a videoklipu a já jsem se ve srandě pronesl, že bych byl dobrým kmotrem a ona to vzala vážně a dnes tady stojím a jsem dobrým kmotrem. Přeji jí ať se písničce daří, ať se líbí a ať zdárně nastartuje svojí kariéru a letí jenom nahoru, protože na to skutečně má!“  uzavírá za trojici kmotrů moderátor Petr Kubelík.

Producent singlu a videoklipu Petr Dvořák, který pro Nikol také celý křest zorganizoval na akci samozřejmě také nechyběl a dokonce se ujal role moderátora celého večera a s přítomnými hosty pak vesele připíjel na úspěch songu.

Jednou mi zavolal moderátor Slávek Boura a zmínil se, že zná mladou zpěvačku, která by se chtěla zpěvu věnovat profesionálně a že bych si jí měl určitě poslechnout, že je skutečně talentovaná. Sešli jsme se a už to bylo. Nikol je vážně skvělá, především skutečně ví co chce a hlavně kdo je, což je opravdu vzácné. Mnoho mladých lidí dnes bude dělat prakticky cokoli nebo oblékat se do čehokoli jen proto aby za každou cenu zaujmuli a sbírali sledující na soc.sítích, v podstatě čím větší bizár tím větší sledovanost což rozhodně není případ Nikol. Dobře ví kdo je, co che zpívat, jak se prezentovat a především jak se neprezentovat a přesně touto cestou půjdeme a tato její čistota a upřímná slušnost musí být vždy její hlavní předností. Vím, že nepije ani absolutně žádný alkohol a tak na pivo musím chodit s jejím tátou Václavem a jejími bratry” usmívá se producent Petr Dvořák a vysvětluje začátky a důvody spolupráce s mladou zpěvačkou, která má silně nastartováno na úspěšnou kariéru.