Josef Vágner slavil Kristova léta mezi sympaťáky z Muže roku. Manželka mu je dávala za příklad

Josef Vágner slavil Kristova léta mezi sympaťáky z Muže roku. Manželka mu je dávala za příklad

21. 7. 2023 Vyp Od norbert007

Třiatřicátí narozeniny oslavil zpěvák Josef Vágner mezi svou konkurencí. Gratulovalo mu 12 urostlých finalistů soutěže Muž roku, a protože je Josef častým hostem soutěžního klání, skvěle mezi ně zapadl. Kristova léta zpěvák moc neprožívá, i když lehkému bilancování se neubránil.

„To není bilancování, to je lehké zamyšlení. S kamarády jsme měli debatu, a když si zpětně promítnu některé roky, připadal jsme si v některých věcech s prominutím jako tele. Některé věci bych udělal jinak. Ale to má asi každý,“ usmíval se Pepa, kterého na závěrečný večer soustředění Muže roku ve Vile Lanna v pražské Bubenči doprovázela manželka Marlen. Tipovala vítěze, komentovala obleky Koutný, volnočasové oblečení z C&A, brýle Slavíková a spodní prádlo STYX od Trenýrkárny. „To nevím, jestli byl dobrý nápad, brát s sebou manželku. Když viděla vypracovaná těla finalistů, došla k závěru, že bych měl cvičit. Nebudu se vymlouvat na čas, ale mě to fakt nebaví,“ s úsměvem konstatoval oslavenec.

Domácí oslavu má Josef Vágner už za sebou. Manželka má narozeniny o několik dní dřív, a tak narozeninové veselí sfoukli najednou už o víkendu. „Do půlnoci jsme slavili její narozeniny a od půlnoci se to překlopilo na oslavu mých narozenin. A dopadlo to krásně, nad ránem jsme seděli s kámoši v dětském bazénku. Moje dcerky u toho nebyly. Skoro pětiletá Amelie je s rodiči na prázdninách v Řecku a dvouleté Jasmínce je to ještě jedno,“ uvedl zpěvák.

Josefa Vágnera, Jana Bendiga, Marcelu Holanovou, Mariana Vojtka, Báru Mottlovou, Lucii Sosnu, Míšu Pecháčkovou a další vzácné hosty pozval na koncert a módní přehlídku na soustředění Muž roku prezident soutěže David Novotný. „Jsem rád, že se hostům ve Vile Lanna líbilo. Kluci odvedli velký kus práce. Absolvovali rétorický kurz Jana Přeučila, načerpali zkušenosti od úspěšného modela Martina Gardavského. Měl jsem radost, že přišli i kluci z minulých ročníků. Samozřejmě děkuji sponzorům soutěže, bez jejichž podpory by soutěž nemohla fungovat,“ uvedl David Novotný a pozval hosty na finále, které se koná 25. srpna v Náchodě.

A kdo se představí ve finále?

1. Jan Černohorský, podnikatel, 27 let, Nové Strašecí,

2. Matteo Lucano, student, 23 let, Kralupy nad Vltavou,

3. Alexandros Panayi, zubní lékař, 26 let, Praha,

4. Lukáš Kupkovič, fitness trenér, 22 let, Praha,

5. Jan Koželuh, řízení projektů ve stavebnictví, 33 let, Klatovy,

6. Jan Legát, hlavní stavbyvedoucí, 33 let, Praha,

7. Rostislav Procházka, administrativní pracovní, 22 let, Znojmo,

8. Tomáš Hruška, Referent obchodního oddělení lesní techniky, 23 let, Benešov,

9. Stefanos Panayi, student, 22 let, Praha,

10. Josef Jakab, mediální poradce, 26 let, Mělník,

11. Dominik Neoral, obchodní ředitel, 32 let, Kralice na Hané,

12. František Knobloch, holistický poradce Elite Medical a student, 23 let, Hostivice.