Zdravě a bez omezení

Zdravě a bez omezení

17. 1. 2023 Vyp Od norbert007

Česká firma Pizza Natura přišla s unikátním nápadem zdravých pizz. Reaguje tím na světový trend, který neminul ani Českou republiku. Třetina Čechů si zakládá na zdravých potravinách a toto číslo se neustále zvyšuje. Kvalita vítězí nad kvantitou především u mladší generace.

S novým rokem přichází vždy navýšení počtu zdravě stravujících se lidí. Právě oni si nemusí odpírat světově milovanou pizzu. Český výrobek, který míří nyní za hranice, je celý ze zeleniny. 3 korpusy dělané z řepy, dýně nebo špenátu a cukety, jsou chuťově výborné a s dokonalými výživovými hodnotami. Ideální spojení. Pizzy Natura volí také lidé při dietách. V Česku obezita trápí 20% obyvatelstva        a výměna klasické pizzy za tu zeleninovou je jen ku prospěchu. Stačí malý krůček a výsledek se dostaví. Samozřejmě se nejedná jen o alternativu pizzy. Je nutné změnit celkově životosprávu.

Pizza Natura ovšem necílí jen na zdravý životní styl a dietu. Zeleninové pizzy jsou alternativou pro celiaky, kterých je u nás 1,5%. Bohužel toto číslo míří stále vzhůru. Díky nutričním hodnotám jsou pizzy určené i lidem s diabetem. Každý dvacátý Čech trpí cukrovkou a klasická pizza není na dovoleném jídelníčku, ale ta zeleninová ano.

Pizza Pumpkin Spicy je lehce pikantní s nízkokalorickým salámem. Tedy milovníci masa si i ve zdravé formě přijdou na své. Pizza Goat Beet je bezmasá a určená vegetariánům, kterých je u nás již 4%. Poslední je Pizza Super Green, která je i nejoblíbenější a současně i veganská.

Onemocnění, intolerancí, životních stravovacích směrů je několik a stále přichází nové. Jedno je jisté, český nápad se zeleninovými pizzami rozšiřuje možnosti stravování téměř všech. Už jste zdravou pizzu ochutnali?

https://foodnatura.cz