MODIVO přináší nové trendy

MODIVO přináší nové trendy

10. 1. 2023 Vyp Od Adela

MODIVO přináší nové trendy a hot topics na první měsíc nového roku. Spolu s módní stylistkou Barborou Havlíkovou Vám MODIVO představuje základy kapsulového šatníku.

Kapsulový šatník se skládá ze základních kousků oblečení, díky kterým budete mít ve svém šatníku outfit na každou příležitost. Ať už se bude jednat o běžné denní oblékání do práce, o víkendu na výlet, ale i na večírek nebo rande. Vyhnete se tak rannímu i večernímu stepování před přeplněnou skříní, kdy si lámete hlavu, co na sebe, a nakonec stejně odcházíte propadající depresi, že vlastně nemáte vůbec nic a nemůžete nikam jít.

Kouzlo je v kvalitních materiálech, správném střihu, neutrálních barvách, a díky tomu i o nekonečných možnostech kombinování jednotlivých kousků. Vaše skříň není nepraská ve švech, o všech kouscích máte přehled a oblékání je proto mnohem snazší. Osobitost pak do takového šatníku dostanete například doplňky nebo pro vás typickou barevností. Navíc každá z nás je originál, a to je to, díky čemu se bude váš šatník autentický.