Tereza Izerová:

Tereza Izerová:

10. 7. 2023 Vyp Od norbert007

Roste nová modelingová hvězda!

Tahle kočka má snad všechno! Tereza Izerová je nejen krásná, navíc má tělo bohyně a ještě k tomu je inteligentní. Velmi nebezpečná kombinace, která dnes a denně zamotává hlavu mnoha mužům! Krásná blondýnka přitom zůstává nohama na zemi. Asi i proto se o ní hovoří jako o vycházející modelingové hvězdě.

Ne nadarmo se říká, že české holky jsou nejkrásnější na světě. Tereza je toho živoucím důkazem. Faktem je, že podobných koček chodí v našich končinách hodně, ona má ale něco navíc. Obrovské charisma a zároveň i skromnost, která jí pomáhá se neustále zdokonalovat a pracovat na sobě. „Asi jsem tak byla vychovaná. Nevidím důvod, proč bych se nad někým měla povyšovat,“ usmívá se sympatická kráska, která má za sebou práci na řadě prestižních kampaní a spolupracuje například i s Playboyem.

Jisté je, že o ní velmi brzy uslyšíme. Nejen proto, že se dá předpokládat, že bude fotit obálku a stane se tváří nejmenované prestižní značky. Hlavně má ale před sebou jednu velkou a prestižní akci. „Zatím o tom nemohu mluvit, jsem vázána smlouvou. Ale slibuji, že to bude opravdu velké,“ doplnila Izerová. Zejména pánové teď jistě věří, že ji uvidí někde, kde toho bude na sobě mít co nejméně. Třeba se dočkají…