Začíná 5. ročník projektu Your Dream Job

Autor: eva dne: Po, 12/11/2017 - 18:06.

Půltucet osobností českého i slovenského byznysu, kultury, sportu a společenského života. K tomu mladí lidé, kteří u nich budou moct vyhrát stáž. Takový bude už pátý ročník mezinárodního projektu Your Dream Job, který právě odstartovala personálně-poradenská společnost McROY.

Mezi mentory se letos objeví česká manažerka roku 2016 Marta Nováková, několikanásobný mistr ČR v badmintonu Petr Koukal, komik, moderátor a scenárista Jano Gordulič, zakladatel festivalu Grape Juraj Podmanický, úspěšný designér a marketér Jakub Ptačin a Industry Manager pro Google Slovensko Juraj Stankay.

Stážistka nebo stážista u Marty Novákové bude moci z bezprostřední blízkosti sledovat práci nejlepší české manažerky, která je majitelkou několika firem a zároveň prezidentkou Svazu obchodu a cestovních ruchu ČR. Kdo uspěje u Petra Koukala, seznámí se chodem moderně vedené nadace a jejího projektu STK pro chlapy, který se snaží změnit myšlení a chování mužů.

Projekt Your Dream Job opět přinese především mladým lidem příležitost nahlédnout do světa úspěšných a mnohé se od nich přiučit,“ říká Tomáš Surka, výkonný ředitel McROY pro střední a východní Evropu. Podmínkou účasti v soutěži je zvládnutý úvodní test, který se u každého mentora liší. Podcenit není vhodné ani životopis – právě na jeho základě si budou mentoři vybírat, komu dají šanci.

V minulých letech své štěstí zkoušeli desetitisíce zájemců, jen vloni vyplnilo soutěžní testy více než 6 400 uchazečů. Soupeřili například o stáž u Michaela Rostocka Poplara z Venture Investors Corporate Finance a u Simony Benešové z BlueLink International CZ. Své pracovní metody poodhalila také módní návrhářka Lýdia Eckhardt či nejznámější slovenský raper Patrik RYTMUS Vrbovský.

Byl jsem nadšený. Your Dream Job je skvělý projekt, který dává studentům možnost nahlédnout do světa, ve kterém by chtěli pracovat. Určitě ho doporučuji každému,“ hodnotí projekt Filip Biznar, který vyhrál stáž u šéfa společnosti WebSupport Jána Cifry.

Dalším účastníkem soutěže Your Dream Job byl loni Martin Homola. Stáž u Michaela Rostocka Poplara, zakládajícího partnera Venture Investors Corporate Finance a známé tváře televizního pořadu Den D, si velmi pochvaluje.

„Pan Poplar dokázal v televizi projekt ohodnotit pár větami, což však neznamená, že by nešel do hloubky. Dokázal do minima slov dostat maximum obsahu. Neprojevoval zbytečné emoce a hovořil vždy na rovinu. Stejný byl i na živo, mimo televizní obrazovky. Přesvědčil jsem se o tom během dnů strávených v jeho firmě,“ uvedl Martin Homola.

Zdroj: www.yourdreamjob.cz

Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce