SOUTĚŽ: Vyhrajte kosmetickou taštičku a mini produkty

Autor: eva dne: Po, 11/14/2016 - 06:08.

Vyhrajte jednu ze dvou skvělých taštiček s miniprodukty. Vlasová značka Toni & Guy se spojila s mladou a talentovanou britskou návrhářkou Ashley Williams, aby společně osvěžili design jejich ikonické kosmetické taštičky. Výsledkem je dokonalý doplněk, který podtrhne individualismus své nositelky.

Kosmetická taštička je pouhým vyústěním dlouhodobé spolupráce, která mezi vlasovým velikánem a talentovanou designérkou funguje. Společně se například ukázali již na londýnském týdnu módy, kde jedinečné modely Ashley, doplňovaly vlasové kreace kadeřníků z Toni & Guy. Jak ona sama říká: „Koncepty obou značek jsou založené na osobitosti a sebevyjádření, a to je pro mě hodně důležité.”  

[[{"type":"media","view_mode":"colorbox","fid":"13784","attributes":{"alt":"","class":"media-image","height":"450","typeof":"foaf:Image","width":"453"}}]]

Taštička Toni & Guy svým vzhledem přesahuje zdi koupelny a dokáže být bez problémů i stylovým doplňkem. Svítivě růžový podklad s opakujícím se vzorem malých blesků je zářným příkladem, pro Ashley tak typického, hravého „girl power” designu. Taštička je přizpůsobena trendům letošního podzimu a zimy, a zároveň je svou velikostí natolik praktická, že se do ní vejde vše nezbytné.

Nyní máte jedinečnou šanci získat tuto unikátní a trendovou taštičku zdarma by Ashley Williams, stačí správně odpovědět a mít trochu štěstí.

Otázka: Kolik kolekcí najdete pod značkou Toni and Guy?
A) 3
B) 7
C) 5

Správné odpovědi zasílejte na email: soutez@jomagazin.cz, předmět: Toni & Guy.

Hrajeme do 27.11.2016. Vyhrává 300. a 500. odpověď. Výherce informujeme emailem. Nezapomeňte uvést celé jméno a adresu, kam by měla být případná výhra zaslána. Přejeme hodně štěstí!

Výherci: Jana L., Praha; Olina D., Rakovník

Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce