SOUTĚŽ: Vyhrajte dárkovou sadu tetesept

Autor: eva dne: Po, 11/28/2016 - 06:30.

Vyhrajte s námi jeden ze tří vánočních balíčků tetesept a rozmazlete se!

tetesept Miniatury mořských solí
Balíček obsahuje čtyři vybrané 100g mořské soli tetesept pro uvolnění a relaxaci - Záda a ramena s jalovcem, libavkou a zázvorem, Uvolnění pro svaly s rozmarýnovým a eukalyptovým olejem a kafrem, Proti stresu s rozmarýnovým, levandulovým a meduňkovým olejem a Uvolnění s levandulovým olejem a citronovou trávou. Kombinace mořské soli a éterických olejů pečuje o Vaše zdraví i psychickou pohodu.  Doporučená cena: 199,- Kč. Dostupnost: exkluzivně v drogeriích dm.

[[{"type":"media","view_mode":"colorbox","fid":"14318","attributes":{"alt":"","class":"media-image","height":"244","typeof":"foaf:Image","width":"600"}}]]

tetesept Miniatury koupelových koncentrátů
Pokud dáváte přednost koupelovým koncentrátům před solí do koupele, potěší Vás dvě velikosti dárkového balení s bylinnými koncentráty tetesept. Obsažené koupelové liposomy pečují o pokožku, která je po koupeli vláčná a hydratovaná. Větší balení obsahuje šest různých druhů - Koncentrát Prohřátí zádových svalů, Koncentrát Intenzivní relaxace, Koncentrát Indická ajurvédská koupel, Koncentrát Orientální koupel hamám, Koncentrát Okamžiky štěstí a Koncentrát Odpočinek  V menším balení naleznete Koncentrát Indická ajurvédská koupel, Koncentrát Okamžiky štěstí a Koncentrát Odpočinek.  Doporučená cena balení 6x20 ml: 189 Kč. Doporučená cena balení 3x20 ml: 129 Kč. Dostupnost: exkluzivně v drogeriích dm.

[[{"type":"media","view_mode":"colorbox","fid":"14317","attributes":{"alt":"","class":"media-image","height":"450","typeof":"foaf:Image","width":"518"}}]]

Soutěžíme o jeden velký balíček se šesti koncentráty a dva malé balíčky se třemi koncentráty.

Jaký produkt od společnosti tetesept jsme testovali na JO?
a) tetesept Koupel Svaly a klouby
b) tetesept Čas pro tebe Aromatické pěsticí perly - Chvilky hýčkání
c) tetesept Dětské soli do koupele

Správné odpovědi zasílejte na email: soutez@jomagazin.cz, předmět: tetesept.

Hrajeme do 11.12.2016. Vyhrává 300., 600. a 900. odpověď. Výherce informujeme emailem. Nezapomeňte uvést celé jméno a adresu, kam by měla být případná výhra zaslána. Přejeme hodně štěstí!

Výherci: Jarmila S., Praha; Šimon V., Brno; Eliška R., Otrokovice

Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce