SOUTĚŽ: Vyhrajte balíček kosmetiky Herbacin

Autor: eva dne: Út, 07/25/2017 - 06:00.

Vyhrajte jeden ze tří balíčků luxusní kosmetiky Herbacin. Každý z balíčků obsahuje:

Herbacin Šampon bylinný pro objem vlasů 250 ml
Přírodní výtažky z manga, ginkga a heřmánku mají čistící a zklidňující účinek a zároveň podporují krevní oběh. Herbacin bylinný šampon pro jemné i normální vlasy. Šampon vyživuje pokožku hlavy a dodá Vašim vlasům znatelně větší lesk, pružnost a objem aniž by je zbytečně zatížil. Rostlinný glycerin a citrát jemně zabraňuje dehydrataci vlasů a pokožky hlavy.

Herbacin Sprchový gel bylinný Dragonfruit 200 ml
Herbacin bylinkový sprchový gel s pitayou a maracují je určen pro všechny druhy pleti. Herbacin bylinkový sprchový gel s pitayou a maracují je určen pro všechny druhy pleti. Jeho úžasná exotická vůně zaručí příjemný relaxační prožitek ze sprchování pro mysl i smysly. Obsahuje zklidňující a pečující bylinné látky. Jeho úžasná exotická vůně zaručí příjemný relaxační prožitek ze sprchování pro mysl i smysly. Obsahuje zklidňující a pečující bylinné látky.

Herbacin Gel chladící na horké a těžké nohy 100 ml
Jeho účinné látky z červených listů vinné révy a jírovce současně podporují prokrvení nohou. Obsahuje extrakt z heřmánku z ekologického zemědělství. Bez PEG. Chladící složky mentholu, menthyl laktátu a kafru zajistí Vašim nohám dlouhou a úžasně povzbuzující svěžest. Chladící gel je bez silikonů, parabenů, minerálních olejů, živočišných složek, syntetických barviv, je na přírodní bázi.
Nebylo testováno na zvířatech.

Herbacin Kamille krém na ruce 100 ml
Heřmánkový krém na ruce s trojitým účinkem pečuje pomocí léčivé síly heřmánku. Glycerin opravuje a zvlhčuje pokožku, která je pak jemná a bez mastného filmu. Silikon působí jako neviditelná rukavice a poskytuje optimální ochranu. Obsahuje extrakt z heřmánků je bez parabenů, syntetických barviv, minerálních olejů, živočišných složek a je na přírodní bázi. Rychle se vstřebá a nezanechá mastný film. Ideální jako noční kůra na ruce v bavlněných rukavicích.

Herbacin Wellness krém na ruce Divoká růže 75 ml
Antistresová terapie s přírodními výtažky z divokých růží pro báječný pocit pohody pro ruce a smysly. Trojitý účinek rostlinného glycerinu, alantoinu a panthenolu kombinuje ochranu pokožky, intenzivní péči a regeneraci v jednom. Ruce zůstanou vláčné a jemné. Wellnes krém na ruce je bez parabenů, syntetických barviv, minerálních olejů, živočišných složek a je na přírodní bázi a nebyl testován na zvířatech.

Kdy byla oficiálně založena firma Herbacin?
a) 1900
b) 1905
c) 1919

Nápovědu naleznete zde.

Správné odpovědi zasílejte na email: soutez@jomagazin.cz, předmět: Herbacin.

Hrajeme do 6.8.2017. Vyhrává 300., 600. a 900. odpověď. Výherce informujeme emailem. Nezapomeňte uvést celé jméno a adresu, kam by měla být případná výhra zaslána. Přejeme hodně štěstí!

Zdroj: Herbacin

Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce