SOUTĚŽ: Soutěž o luxusní vánoční dárek - přírodní kosmetiku Sportique

Autor: eva dne: Po, 12/05/2016 - 06:22.

Vyhrajte luxusní přírodní kosmetiku SPORTIQUE v úhledné dárkové kazetě a získejte tak nezapomenutelný dárek pod stromeček. Můžete jím zároveň obdarovat někoho, na kom vám záleží - pěknější a vkusnější vánoční dárek pro ženu jakéhokoliv věku byste sháněli dlouho. Soutěžíme hned o tři úžasné kazety.

Produkty Sportique pečují o pokožku a pomáhají jejímu zdraví i zdraví celého těla. Jsou vytvořené z nejčistších přírodních zdrojů, bez nezdravých syntetických surovin. Firma při výrobě usiluje o ekologický a lokální přístup (samozřejmostí je nepoužívání surovin testovaných na zvířatech). Značka Sportique si ve světě udělala skvělé jméno výrobou funkční kosmetiky určené pro nejnáročnější vrcholové sportovce. Proto jsou její produkty tak efektivní i v každodenním životě, kde je naše pokožka těžce zkoušena stresem, smogem a všudypřítomnou chemií.

Designová dárková kazeta, kterou můžete vyhrát, obsahuje luxusní přírodní kosmetiku: bambucké máslo, krém na ruce a tělové mléko - to vše v blahodárné a podmanivé vůni jasmínu, která vaši kůži spolehlivě ochrání a prozáří v sychravých zimních měsících.

Tělové mléko využívá blahodárné přírodní síly makadamového a kokosového oleje, uklidňující aloe vera, výtažky z mořských řas a vitamín E. Mléko se velmi rychle vstřebává a následně vypíná, zpevňuje a zkrásňuje kůži na pohled. Plně vyživí a urychlí regeneraci suché a podrážděné pokožky. Neobsahuje žádné dráždivé látky, tudíž je vhodné i pro osoby s velmi citlivou pokožkou.

Krém na ruce je pro ženu nepostradatelná věc - protože krásné, hebké a zdravé ruce jsou její vizitkou. Krém díky ideálnímu poměru rostlinných olejů napomáhá vyživovat, regenerovat a zvyšovat pružnost i vláčnost pokožky. Jeho složení je výživnější a hutnější, díky přírodnímu složení se rychle vstřebává. Výtažky z bylin s antimikrobiálními účinky (rozmarýn, neem, arnica, kopřiva), allantoin, vitamín C a přírodní alpha tocopherol zase urychlují regeneraci kůže.

Bambucké máslo je mnohoúčelový přípravek a vhodný prostředek pro pěstění kůže celého těla. Prostupuje hluboko do pokožky, čímž ji vyživuje a zvyšuje její pružnost. Obsahuje vysoký podíl nenasycených mastných kyselin, kyselinu skořicovou (chrání proti UV záření), léčivé vosky, kariteny, rostlinné steroly a vitamíny. Má protizánětlivé účinky, zmírňuje revmatické bolesti, zklidňuje projevy ekzémů a lupénky, urychluje hojení oděrek i popraskané kůže a preventivně působí i proti vzniku strií.

Levandulový esenciální olej je tou nejlepší hojivou mastí pro zneklidněnou dušičku. Zbavuje neklidu, uvolňuje napětí a úzkost. Dárková kazeta s jasmínovou vůní vás však může zbavit i stresu ze shánění vkusného daru v době bláznivého předvánočního shonu. Více informací o přírodní kosmetice a dalších soutěžích najdete na facebookových stránkách.

[[{"type":"media","view_mode":"colorbox","fid":"14619","attributes":{"alt":"","class":"media-image","height":"450","typeof":"foaf:Image","width":"450"}}]]

Pokud by se vám v soutěži nepoštěstilo, nezoufejte. Na webu www.sportique.cz jsou k dostání dárkové kazety i v dalších vůních a každý z Vás může až do 24. 12. 2016 uplatnit slevu 10 % na veškeré zboží nákupem na www.sportique.cz . Slevový kód : jo62512

Otázka: Za jakou cenu si můžete zakoupit tuto dárkovou kazetu s levandulí na www.sportique.cz?
A) 410,- Kč
B) 570,- Kč
C) 630,- Kč

Správné odpovědi zasílejte na email: soutez@jomagazin.cz, předmět: Levandule.

Hrajeme do 18.12.2016. Vyhrává 300., 600. a 900. odpověď. Výherce informujeme emailem. Nezapomeňte uvést celé jméno a adresu, kam by měla být případná výhra zaslána. Přejeme hodně štěstí!

Výherci: Lenka K., Ostrov nad Ohří; Jitka Š., Milovice; Erika M., Praha

Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce