SOUTĚŽ: Senzační čajové osvěžení s Pfanner Pure Tea

Autor: eva dne: Po, 05/15/2017 - 13:52.

Vyhrajte jeden ze tří balíčků čajů Pfanner Pure Tea.

Přírodní čaje Pfanner Pure Tea bez obsahu cukru, sladidel, konzervantů a dalších přidaných látek jsou ideálním nesladkým nápojem pro dokonalé osvěžení nejen během léta. Představují vhodnou součást zdravého životního stylu. Šetrný proces spaření čaje a pečlivá příprava dodávají přírodnímu čaji Pfanner Pure Tea plnou chuť. Pfanner Pure Tea se také navíc pyšní přívlastkem BIO - zárukou ryze přírodního původu.

Vychutnejte si je ve třech variantách - černý čaj, zelený čaj nebo ovocný čaj s příchutí lesních plodů.

Černý čaj Pfanner Pure Tea je čerstvě uvařený čaj s vysokým standardem kvality. Po důkladném výběru jsou čerstvé čajové lístky dokonale vysušeny, zabaleny a fermentovány. Při tomto procesu se rozvíjí typické aroma černého čaje, který je v rovnováze s šípky a ibiškem. Jeho chuť navíc harmonicky doplňuje citronová šťáva.

Zelený čaj Pfanner Pure Tea je připraven z čerstvě spařených lístků vybraných odrůd zeleného čaje. Nápoj skvěle doplňuje nádech citronu, který zajišťuje to pravé osvěžení. Povzbuzující působení zeleného čaje má blahodárný účinek na tělo i mysl.

Ovocný čaj Pfanner Pure Tea je uvařený z dokonale vyvážené směsi nejkvalitnějších šípků, květů ibišku, borůvek, černého rybízu, jablek a černého bezu z ekologického zemědělství. Speciální proces vaření a pečlivá příprava dodají čaji plnou, ovocnou, lahodnou chuť. Neobsahuje kofein, a je tak ideálním osvěžením pro celou rodinu.

Pfanner Pure Tea potěší svojí energetickou hodnotou 1 kcal na 100 ml nejen ty, kteří si udržují štíhlou linii. Kolik procent cukru a sladidel obsahují čaje Pfanner Pure Tea?
a) 0 %
b) 2 %
c) 8 %

Nápověda: www.puretea.cz

Správné odpovědi zasílejte na email: soutez@jomagazin.cz, předmět: Pfaner.

Hrajeme do 28.5. 2017. Vyhrává 300., 400. a 500. odpověď. Výherce informujeme emailem. Nezapomeňte uvést celé jméno a adresu, kam by měla být případná výhra zaslána. Přejeme hodně štěstí!

Výherci: Milan Š., Rudná; Emilie D., Liberec; Vlasta M., Praha

Zdroj: www.puretea.cz

Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce