Přijďte oslavit den Postřižinského piva

Autor: eva dne: St, 06/14/2017 - 18:05.

Den piva v nymburském pivovaru patří mezi regionální události roku. Zavítejte na slavnost do malebného pivovaru na břehu řeky Labe. Návštěvníci se mohou těšit na bohatý program plný zábavy. O kulturní mejdan se postará Ewa Farná, Wanastovi vjecy revival a další. Páru ufoukne i populární lokomotiva Líza, kterou se budete moci svézt. 

Třetí červnová sobota s letošním datem 17. 6. 2017 náleží už tradičně Postřižinskému pivu. Oslavy zlatavého moku vypuknou v devět hodin ráno. V dopoledních hodinách bude zpřístupněno pivovarské zázemí, zájemci mohou využít bezplatné prohlídky a přijít pivovarskému řemeslu na kloub.

Návštěvníkům bude po celý den hrát řada hudebních interpretů hlavní hvězdou je Ewa Farná, ale těšit se můžete třeba i na Wanastovi vjecy revival. Nabitý program bude moderovat zpěvačka Heidi Janků, a to až do devatenácti hodin.

Pro děti bude připraveno mnoho her a soutěží o zajímavé výhry. Dospělí budou mít příležitost změřit své síly v nejrůznějších disciplínách. Vyzkoušet si jízdu na motorovém člunu, projet se parním vlakem a osvěžit se ve vagónu Bixovna. V areálu pivovaru si můžete prohlédnout kout se skutečnou chmelnicí a okusit její tekutou formu v orosené sklenici. Postřižinská piva získala několik pivních ocenění a výběr chutí a druhů bude na akci opravdu lákavý.

Dorazte stylově s lokomotivou Lízou, která bude vyjíždět ze stanic Lysá nad Labem a Poděbrad. Vstup je jako každý rok zcela zdarma.

Zdroj: Pivovar Nymburk

Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce