Nové díly seriálu Lajna se Zdeňkem Piškulou v roli hokejisty

Autor: eva dne: Pá, 11/10/2017 - 06:33.

Další díly seriálu Lajna z hokejového prostředí uvádí v listopadu internetová televize OBBOD. Po premiérovém díle Únos je na platformě již nyní k vidění druhý díl Denisa a třetí díl s názvem Láska, ve kterých se dále vyvíjí příběh kolem mladého hokejisty Patrika Hrouzka v podání herce Zdeňka Piškuly, syna hokejové legendy Luboše Hrouzka v podání Jiřího Langmajera. Za seriálem stojí tvůrci úspěšné internetové série Vyšehrad.

[[{"type":"media","view_mode":"colorbox","fid":"29653","attributes":{"alt":"","class":"media-image","height":"450","typeof":"foaf:Image","width":"600"}}]]

„Natáčení nebylo vůbec jednoduché, protože jsme měli spousty těžkých scén nahňácaných do pár dnů. Natáčení mě bavilo moc, až na neustále pendlování na trase Praha – Havířov,“ říká Zdeněk Piškula, představitel Patrika Hrouzka. „Patrik nejprve dostane od života facku a to ho přiměje změnit své chování. Celý seriál má krásně vzestupnou tendenci,“ říká Piškula. Jako nadějný hokejista Hrouzek se v seriálu potýká se svým otcem Lubošem (Jiří Langmajer), vítězem olympiády v Naganu a současně hokejovým trenérem, který do svého syna vkládá vlastní ambice. Patrik se ale namísto hokeje vzhlédne v krasobruslení a především v krasobruslařce Kláře.

 [[{"type":"media","view_mode":"colorbox","fid":"29654","attributes":{"alt":"","class":"media-image","height":"450","typeof":"foaf:Image","width":"600"}}]]

Na roli hokejisty se Zdeněk Piškula důkladně připravoval. „S několika hokejisty jsem se setkal a pozoroval jejich držení těla, komunikaci nebo fungování energie v jejich týmu. V Lajně jsem se pokusil maximum věcí zužitkovat a musím říct, že jsem touto rolí získal velmi kladný vztah k hokeji. Už mám hokejovou výzbroj a za pár dnů si jdu zahrát s amatéry. Hokej je můj nejoblíbenější zimní sport a asi taky jediný, který při olympijských hrách pravidelně sleduju,“ prozrazuje Piškula.

[[{"type":"media","view_mode":"colorbox","fid":"29655","attributes":{"alt":"","class":"media-image","height":"450","typeof":"foaf:Image","width":"599"}}]]

Vedle hlavních rolí otce a syna Hrouzkových hrají v internetovém seriálu Lajna Norbert Lichý, Petra Špindlerová, Marek Taclík, Hana Vagnerová, Petra Dostálová nebo Josef Kaluža.

První díl osmidílného seriálu byl uveden 21. června 2017 na on-line platformě OBBOD.cz. Dalších sedm epizod bude odvysíláno v průběhu listopadu a prosince (vždy v úterý).

[[{"type":"media","view_mode":"colorbox","fid":"29656","attributes":{"alt":"","class":"media-image","height":"450","typeof":"foaf:Image","width":"599"}}]]

Diváci mohou sledovat Lajnu výhradně na www.obbod.com, kde si buď mohou zaplatit měsíční předplatné 180 Kč, v rámci kterého mají přístup do celé databáze (cca 400 filmů a seriálů včetně Lajny), nebo si mohou jednotlivé díly Lajny půjčovat za 45 Kč na 48 hodin.

SYNOPSE
Elitní hokejový kouč Luboš Hrouzek, olympijský vítěz z Nagana a bývalý hráč NHL, má před rozvodem s manželkou Helenou a hlavně se rozchází také se svým klubem HC Slavia Praha. Rozhodne se odejít z Prahy a začít znovu na místě, kde by ho asi nikdo nečekal... v Havířově! A nejede tam rozhodně sám. Chce v Havířově stvořit novou hokejovou legendu, Hrouzka juniora. Jméno Hrouzek totiž nikdo nikdy na dres azbukou nenapíše, dokud je Luboš naživu. Jméno Hrouzek patří na dres NHL!

Zdroj: seriál Lajna

 

Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce