Monika Leová - Nová česká Wonder Woman

Autor: eva dne: Út, 06/13/2017 - 06:17.

Do kin vtrhla legendární a nebojácná Wonder Woman! Slavnostní uvedení snímku v pražském kině IMAX si samozřejmě nenechala ujít nejedna známá česká „Wonder Woman“! Nejlépe pojala účast na premiéře moderátorka a modelka Monika Leová, která přišla i ve speciálním kostýmu. Premiéru navštívila také Míša Nosková, Dáda Patrasová, Bára Mottlová, Martina Gavriely nebo zpěvák Pavel Callta.

Monika Leová

Ještě než se stala Wonder Woman, podstoupila princezna Amazonek Diana trénink, který z ní udělal neporazitelnou bojovnici. V novém snímku bojuje po boku mužů ve válce, která má ukončit všechny konflikty, a objevuje plný potenciál svých schopností… a svůj skutečný úděl.

Leová a Calta

Slavnostní premiéra v pražském kině IMAX přilákala obzvláště ženské publikum. Asi nejvýraznější hrdinkou mezi návštěvnicemi byla bezesporu moderátorka Monika Leová, která přišla i v originálním kostýmu. „Moc se mi u Wonder Women líbilo to její lano, po kterém lidi mluvili pravdu. Myslím, že bych ho u nás hodně uplatnila. Konečně by možná pak byl i pořádek v politice. Kromě toho bych samozřejmě bojovala za světový mír,“ sdělila Monika po filmu.

Dáda Patrasová

Další hrdinkou na premiéře byla Dáda Patrasová, která neustále musí řešit svůj osobní život a okolnosti ji stále nepřejí a nedostává se jí klidu. Vyrazila tedy s kamarádkou dopřát si aspoň trochu toho relaxu. Pohodičku v kině si přišli užít také zpěvačka Míša Nosková, která přišla v doprovodu svého manžela. Oba zamilovaní rozdávali úsměvy na všechny strany a po skončení filmu se zase rychle vytratili. Martina Gavriely zase dorazila obdivovat přednosti hlavní hrdinky spolu s dospívajícím synem.

Míša Nosková

Dobrodružství princezny Amazonek Diany, ze které se stala Wonder Woman můžete navštívit ve všech multiplexech Cinema City, kině IMAX a 4DX od 1. června 2017.

Zdroj: www.cinemacity.cz

Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce