Gratulujeme!

Gratulujeme!

16. 5. 2023 Vyp Od norbert007

Jan Charouz a jeho manželka Nela budou mít druhé dítě

Po roce a půl známosti se bývalý automobilový závodník Jan Charouz a jeho překrásná nevěsta Nela vzali na zámečku Mitrowicz. To se psal rok 2018. A jestli se našel někdo, kdo tenkrát jejich lásce nevěřil, musí být dnes hodně zklamán. Tihle dva totiž pro sebe byli stvořeni. A co víc, brzy budou čtyři!

Už je to nějaký ten pátek, co Jan Charouz  jeden ze dvou českých účastníků závodního víkendu v F1 pověsil závodění na hřebík. Několik let ještě závodil v Mistrovství světa jet surf, kde dokonce vyhrál jeden závod. Možná ho čas od času svrbí ruce, ale neměnil by. Aby také ano! Vždyť k synovi Maxíkovi zanedlouho přibude druhý potomek. Bude to holčička. „Být táta je ta nejúžasnější věc na světě. Nedá se to s ničím srovnávat. Kdo to nezažil, nikdy nepochopí, o čem mluvím,“ usmíval se Honza. Jeho žena Nela už samozřejmě nezapře, že se v červnu narodí druhé miminko. Pár nyní čeká příjemná povinnost – vybírají vše, co budou na prcka potřebovat. Večery teď tráví surfováním  na internetu a hledají pro Maxíkovu sestřičku vše potřebné. Oba se diví, kolik krásných věcí pro miminka existuje.

Na Janu Charouzovi by se dalo „vyučovat“ rčení o tom, že muži zrají jako víno. V mládí býval celkem divoký, žádná sukně si před ním nemohla být jistá. Ale ve chvíli, kdy potkal sympatickou Nelu, se jeho život totálně změnil. A když se narodil Maxík, přišel definitivní zlom. Dnes je z něj vzorný manžel a otec, který to má v hlavě stoprocentně srovnané a ví, co chce – spokojenou rodinu! Nutno říct, že tomu jde naproti. A ještě jednou jemu i jeho manželce moc gratulujeme ke druhému potomkovi!