Palaye Royale se vrací 20. ledna s novou deskou do milované Prahy

Palaye Royale se vrací 20. ledna s novou deskou do milované Prahy

11. 1. 2023 Vyp Od norbert007

V Praze, 9. ledna – S horkou novinkou v podání nové desky Fever Dream z konce minulého roku se 20. ledna do Prahy vrací Palaye Royale. Populární kanadsko-americká kapela v čele s bratry Remingtonem Leithem, Sebastianem Danzigem a Emersonem Barrettem si hlavní město oblíbili natolik, že zde natočili několik klipů včetně toho posledního k singlu Oblivion. V hlavní roli zde hraje Karlův most a další malebná zákoutí centra  města. Jejich lásku k Praze, její architektuře a místnímu publiku jim fanoušci opětují v nemalém množství. Při posledním koncertu v srpnu minulého roku před koncertní halou čekaly zástupy nedočkavých fanynek už od brzkých ranních hodin. Malá sportovní hala se tak opět rozezní v rytmu tempa špinavého rock’n’rollu, drzého punkového vokálu a smršti rockových riffů, které nenechají nikoho v klidu. Jako support je na Fever Dream Tour doprovodí britská kapela YONAKA, kterou fanouškům Rock for People není třeba po letošní skvělé show na festivalu představovat. Poslední vstupenky v prodeji v síti GoOut.net: https://goout.net/cs/listky/palaye-royale+special-guest-yonaka/bxao/

Palaye Royale dobře vědí, že jejich sláva raketově roste, a proto ani v nejmenším nepolevují. Po dvou letech vydali 28. října 2022 novou desku Fever Dream, kde je inspirace Prahou velmi čitelná již na coveru alba. Ambiciózní dílo sklidilo nepochybně úspěch pro svou cílevědomost, optimistické naladění, ale i typickou dávku art-punku a lyričnosti. „Práce na téhle nahrávce jako by nás přenesla zpátky do doby, kdy jsme se poprvé zamilovali do muziky,“ komentuje kapela desku. „Je hodně o sebedůvěře, víře ve vlastní sílu, a překonávání všech překážek, které po vás život hodí. Je to poprvé, kdy jsme v naší hudbě opravdu zvolili pozitivní přístup.“ Titulní skladba Fever Dream se na YouTube pyšní již přes 2 mil. zhlédnutí.

Praha bude Pro Palaye Royale vždy velmi výjimečná a pevně ukotvená v jejich srdcích. Možná i právě pro to, že zde strávili poslední den před lockdownem v březnu 2020 a také zde pocítili, jak se svět zastavil a mění.

Fanoušci se mohou opět těšit na pořádnou rockovou show, kde vynikají skvělá kytarová sóla, ale i na lyrické balady plné emocí.  Nebudou chybět ani signifikantní kostýmy, které dotváří jedinečný vizuální zážitek, a možná zazní i nový povedený cover legendárního hitu Eleanor Rigby od The Beatles. Být autentický a oddaný svým fanouškům se zkrátka vyplatí a to bratři velmi dobře vědí. Palaye Royale mají zkrátka všechno to, co od interpreta na svém vrcholu lze očekávat. 

Yonaka

Z brightonských klubů nevychází jen Fatboy Slim nebo metalcoroví Architects, ale i tato čtveřice vedená charismatickou zpěvačkou Theresou. Kapela, která skvěle kombinuje indie, punk a elektro s tvrdými kytarovými riffy, které místy připomínají třeba i Queens Of The Stone Age, letos na Rock for People předvedla pořádně vydařenou show. A k tomu navíc geniální songwriting. Yonaka je jednou z nejžhavějších britských kapel a proto není divu, že si ji jako support vybrali i Bring Me The Horizon, Nothing But Thieves nebo právě Palaye Royale.

POSLEDNÍ VSTUPENKY:

https://goout.net/cs/listky/palaye-royale+special-guest-yonaka/bxao/

Odkazy

FB událost: https://www.facebook.com/events/5069938549795230?active_tab=about

Web: https://www.palayeroyale.com

FB: https://www.facebook.com/PalayeRoyale

YT: https://www.youtube.com/watch?v=P6sMdysAYNk&t=1s

Rock for People Concerts:

20. 1. Palaye Royale + Yonaka / Malá sportovní hala

5. 2. L.S. Dunes / MeetFactory

7. 2. Bring Me The Horizon + A Day To Remember + Poorstacy + Static Dress / Sportovní hala Fortuna

11. 2. Bad Omens + guests / Lucerna Music Bar – VYPRODÁNO

16. 2. Ville Valo / Lucerna Music Bar – VYPRODÁNO

4. 3. Don Broco + Sleeping With Sirens / Lucerna Music Bar – POSLEDNÍCH 250 VSTUPENEK

12. 3. Call Me Karizma / Café V lese – POSLEDNÍ VSTUPENKY

14. 3. Bloodywood / Rock Café – POSLEDNÍ VSTUPENKY

14. 3. Starset / Lucerna Music Bar

15. 3. Jacob Lee / Café V lese

15. 3. Attila + Special Guests / MeetFactory

1. 4. Cassyette / Café V lese

2. 4. Rare Americans / Fuchs2

10. 4. Hockey Dad / Rock Café

16. 4. Girli / Bike Jesus

14. 5. Måneskin / O2 arena – POSLEDNÍ VSTUPENKY

8.-11. 6. 2023 Rock for People 2023

SLIPKNOT, MUSE, MACHINE GUN KELLY, THE 1975

Billy Talent, Hollywood Undead, Incubus, Nothing But Thieves, Papa Roach, Simple Plan a mnoho dalších