Carmen Mayerová a Jana Švandová ve dvou obnovených premiérách Divadla Na Fidlovačce

Autor: eva dne: St, 10/18/2017 - 15:46.

Do Divadla Na Fidlovačce se s novou sezónou vrátily dvě divácky velmi oblíbené hry a s nimi dvě skvělé herečky - Carmen Mayerová a Jana Švandová.

Carmen Mayerová se zhostila role Aidy v komedii FAMÍLIE v režii Juraje Herze, který osobně shlédl první uvedení této inscenace v nové sezóně v sobotu 7. října. Laskavý humor, vztahy mezi generacemi a členy rodiny, bláznivá atmosféra - tak by se dala charakterizovat brilantní komedie italského autora Di Pietra, která si získala srdce diváků nejen v Divadle Na Fidlovačce, ale na všech světových scénách. Ve FAMÍLII dále hrají Ludmila Molínová, Miloš Vávra, Zdeněk Maryška, Lukáš Rous a Aneta Krejčíková.

[[{"type":"media","view_mode":"colorbox","fid":"28181","attributes":{"alt":"","class":"media-image","height":"428","typeof":"foaf:Image","width":"600"}}]]

Jako Sladká Sue, chcete-li Sweet Sue, se v Divadle Na Fidlovačce nově představila Jana Švandová ve světoznámém muzikálu SUGAR, který vznikl podle scénáře legendárního filmu Někdo to rád horké, poprvé poslední zářijový den. Příběh o rozkošné dívce Sugar, dvou muzikantech na útěku, dámském orchestru, gangsterech a milionářích si můžete Na Fidlovačce vychutnat v režii Radka Balaše nejen se zmiňovanou Janou Švandovou, ale také s Anetou Krejčíkovou jako Sugar, Martinem Písaříkem (Joe, později Josefína), Lukášem Pečenkou (Jerry, později Dafné), Ivanem Trojanem, Jaromírem Medunou a celou řadou dalších herců.

Přípravy na prosincovou premiéru muzikálu ŽENY NA POKRAJI NERVOVÉHO ZHROUCENÍ v režii umělecké šéfky Divadla Na Fidlovačce Kateřiny Duškové odstartovaly první čtenou zkouškou 9. října 2017.  Muzikál na motivy slavného filmu Pedra Almodóvara se odehrává v Madridu na konci osmdesátých let a slibuje vynikající pěvecká, taneční i činoherní čísla a hvězdné obsazení. V hlavních rolích se představí Iva Pazderková, Helena Karochová, Petr Stach, Lukáš Vlček, Pavla Tomicová, Lukáš Pečenka, Martina Randová a další.

Zdroj: Divadlo Na Fidlovačce

Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce