5 znaků opravdu nevydařeného rande

Autor: red dne: Po, 07/20/2015 - 23:03.

Jít na rande je jako hodit si mincí. I když si před hodem věříte, nikdy nevíte, jaká strana mince nakonec padne. Kolikrát máte na konci večera pocit, že teď už je to konečně ono. Našla jste muže svého života. Jenže ani týden po dni D se vám neozval a na vtipné, tázavé ani vybízející zprávy k odpovědi nereaguje. Jak má žena vlastně poznat, že tohle rozhodně osudový muž není a navíc má do pravého gentlemana hodně daleko? Nechte se uvést do reality Majkem Spiritem (foto), pravým mužem a gentlemanem.

[[{"type":"media","view_mode":"colorbox","fid":"6318","attributes":{"alt":"","class":"media-image","height":"450","typeof":"foaf:Image","width":"450"}}]]

Zde jsou jasné signály poukazující na to, že v tomto případě jste na Pana Božského nenatrefila… (VIDEO NÍŽE)

Pozdní příchod

Nejspíš vás propojila kamarádka. Vybásnila ho jako muže století, kterého prostě musíte poznat, protože je přesně stvořený jen a jen pro vás. Vyměnili jste si několik oťukávacích zpráv a stanovili datum schůzky. Nový parfém, šaty, boty, decentní líčení. Podle hesla přesnost je výsada králů, jste na místě včas. Jenže on nikde. Přijde si o 20 minut pozdě. Navíc klidnou chůzí a bez omluvy.

Grafoman

I tak hovor celkem pěkně plyne. Na vámi nabízená témata reaguje a občas se dokonce zasmějete. Jenže se nemůžete zbavit pocitu, jako byste byla na masáži. Navíc minimálně ve třech. Jeho vibru-jící telefon, který v podstatě neustále zvedá a pokládá na stůl, vám už pěkně leze krkem. Bohužel pro vás, příjemcem ani jedné ze zpráv vy nejste. 

Bývalka

Nic jste nenechala náhodě. Dopředu jste si zjistila, co má rád za hudbu, kde trávil dovolenou, i to, jaké má rád jídlo. To by tak bylo, abyste se neměli o čem bavit. Vaše snaha padla na ornou půdu. S nadšením vám vypráví o romantických starých uličkách, zlatavém písku a tyrkysové vodě na Korsi-ce…kde byl se svojí bývalou. Při vyprávění zazní její jméno častěji, než kostelní hodiny, které odbí-její poledne. A aby toho nebylo málo, několikrát vás oslovil jejím jménem.

Selfieman

Hurá! Přinesli jídlo. Je luxusní a nádherně voní. S vidinou první romantické fotografie v rodinném albu, se rychle rozhlížíte po číšníkovi. Váš doprovod má ale náskok. Než stačíte zareagovat, už po-řídil selfie a nahrál ho na Facebook s hastagem “superdinner”. Vás v té rychlosti asi nějak zapo-mněl zmínit a označit. 

Bez dezertu, ale se špičkou

O alkoholu se říká, že uvolňuje zábrany a jak se zdá, váš doprovod jich musí mít víc než dost. Už totiž dopíjí třetí lahev vína. Přitom vy jste sotva stačila ochutnat z druhé dvojky červeného. Máte však radost, že se mu rozjasnila tvář, když přišel číšník s dezertovým menu. Místo sladké tečky si ale vyžádal účet. Rozdělený napůl. 

Majk Spirit ví, jak se k ženám chovat. I proto natočil několik videí, které věnoval právě tomu, co je a není u mužů ve 21. století cool. Jak se má správný gentleman chovat uvidíte níže. 

 

Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce