10 důvodů, proč randit s výčepním

Autor: eva dne: Čt, 06/08/2017 - 05:55.

Uvažujete s příchodem léta o novém příteli? Pak vězte, že třeba ta pravá láska na vás čeká za výčepem nejbližší hospody. Oni totiž výčepní vůbec nejsou k zahození. Tady je hned 10 důvodů, proč tomu tak je.

1. Výčepní, ten tvrdej chleba má. Je zvyklý si peníze vydělat náročnou prací, takže vám nehrozí, že skončíte s lenochem.
2. Je mistrem small talku. Nebude mu vadit, že se po práci potřebujete vypovídat a umí se ptát. Američani mají psychology, Češi svého výčepního.
3. Svaly! Sudy se samy nedonesou, ani nenarazí, stoly nesklidí. Pravý výčepní vlastně od rána do noci běhá a zvedá těžký váhy. Může vás nosit na rukou.
4. Pivo. Dobrý pivo. Pivo zdarma.

5. „Správný výčepní se pozná podle toho, že má stále mokré ruce, protože půllitry musí být čistý a mokrý, jinak se pivo nedá pít,“ říká Mistr výčepní Gambrinusu Honza Kropáč. Co z toho plyne? Právě jste vyhrála chlapa, který zvládne umýt nádobí!
6. Velká část jeho příjmu závisí na dýšku. Až s ním půjdete do restaurace, bude se umět chovat k vám i k personálu.

7. I ve vztahu vám zůstane pár večerů v týdnu jen pro vás a Ordinaci v růžové zahradě.
8. Noci strávené za pípou a vyslýcháním štamgastů z něj udělaly mistra trpělivosti a přiznejme si, že ta se mu určitě ještě bude hodit.
9. Postará se o vás. Až z něj totiž začnete padat do mdlob, tak se nelekne a chrabře vás zachrání. Dělá to totiž každý den.
10. Pivo. Pivo, nakládanej hermelín a třeba i tatarák!

Foto: Gambrinus

Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce