10 důvodů, proč randit s výčepním

Autor: eva dne: Čt, 06/08/2017 - 05:55.

Uvažujete s příchodem léta o novém příteli? Pak vězte, že třeba ta pravá láska na vás čeká za výčepem nejbližší hospody. Oni totiž výčepní vůbec nejsou k zahození. Tady je hned 10 důvodů, proč tomu tak je.

1. Výčepní, ten tvrdej chleba má. Je zvyklý si peníze vydělat náročnou prací, takže vám nehrozí, že skončíte s lenochem.
2. Je mistrem small talku. Nebude mu vadit, že se po práci potřebujete vypovídat a umí se ptát. Američani mají psychology, Češi svého výčepního.
3. Svaly! Sudy se samy nedonesou, ani nenarazí, stoly nesklidí. Pravý výčepní vlastně od rána do noci běhá a zvedá těžký váhy. Může vás nosit na rukou.
4. Pivo. Dobrý pivo. Pivo zdarma.

[[{"type":"media","view_mode":"colorbox","fid":"21829","attributes":{"alt":"","class":"media-image","height":"400","typeof":"foaf:Image","width":"600"}}]]

5. „Správný výčepní se pozná podle toho, že má stále mokré ruce, protože půllitry musí být čistý a mokrý, jinak se pivo nedá pít,“ říká Mistr výčepní Gambrinusu Honza Kropáč. Co z toho plyne? Právě jste vyhrála chlapa, který zvládne umýt nádobí!
6. Velká část jeho příjmu závisí na dýšku. Až s ním půjdete do restaurace, bude se umět chovat k vám i k personálu.

[[{"type":"media","view_mode":"colorbox","fid":"21830","attributes":{"alt":"","class":"media-image","height":"401","typeof":"foaf:Image","width":"600"}}]]

7. I ve vztahu vám zůstane pár večerů v týdnu jen pro vás a Ordinaci v růžové zahradě.
8. Noci strávené za pípou a vyslýcháním štamgastů z něj udělaly mistra trpělivosti a přiznejme si, že ta se mu určitě ještě bude hodit.
9. Postará se o vás. Až z něj totiž začnete padat do mdlob, tak se nelekne a chrabře vás zachrání. Dělá to totiž každý den.
10. Pivo. Pivo, nakládanej hermelín a třeba i tatarák!

[[{"type":"media","view_mode":"colorbox","fid":"21831","attributes":{"alt":"","class":"media-image","height":"401","typeof":"foaf:Image","width":"600"}}]]

Foto: Gambrinus

Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce